444 60 89

Bize Ulaşın

Alaçatı Dizayn İnşaat - Mimari Projeler, Alaçatı lüks villa projeleri

Paşalimanı'nda Full Manzaralı Triplex

Çeşme'de Satılık VillaYeni & Satılık


Mimari Detaylar

560 m2 arsa içerisine konumlandırılan villa, toplam 3 katta 190m2 iç kullanım alanına sahip olup, bahçe terasları ve balkon kullanımları ile birlikte 260m2 yaşam alanına sahiptir. 2 mutfak, 2 salon, 4 oda, 1 müştemilattan oluşan villanın Paşalimanı, Ilıca ve Altınyunus ful deniz manzarası mevcuttur. Alt kat giriş terası ve salon mutfak bağlantısının havuz önündeki terası alüminyum pergole ile kapatılmıştır.

Bahçe duvarlarımızın etrafı limon selvilerle kaplanmış olup, bahçe üzerinde palmiyeler, muz ağaçları, meyve ağaçları ve birçok süs bitkisi bulunmaktadır. Çimser marka hazır rulo çimimiz, bahçe içerisindeki ağaç ve bitkilerimiz damla sulama ve otomatik sulama sistemi ile sulanmaktadır. Bahçe içerisinde özel otoparkımız ve artezyen kuyusunun, hidrofor, otomatik bahçe sulama tesisat ve mekanizmalarının kurulduğu kapalı müştemilatımız bulunmaktadır.

Havuz yanındaki güneşlenme bölümü tik ağacından yapılmıştır. Infinity havuz taşmalı tip olup, Astral marka motor ve filtre malzeme kullanılmıştır.

Tüm kapı ve pencere doğramaları, alüminyum panjurlar Winsa marka ısı yalıtımlı sistem ve ısıcamlı yapılmıştır.

Mutfak dolapları lakeli malzemeden yapılmış olup, stoplu kapaklar ve stoplu çekmece rayları kullanılmıştır. Tezgahımız Çimstone marka olup, Franke ankastre fırın, ocak, davlumbaz kullanılmıştır.

Banyolarda bulunan Hilton dolaplar lakeli malzemeden yapılmıştır. Lavabolar, gömme rezervuar ve klozetler Vitra marka, batarya ve aramusluklar Artema markadır. Tüm duşakabinler Hüppe markadır.

Salon, banyo, mutfak ve ıslak zeminlerde Vitra, Bien marka seramik ve doğal taş kullanılmıştır. İç kapılar lake ve gardroplar akrilik malzemeden yapılmıştır. Villa giriş kapısı Sur marka antrasit renk cam kaplama çelik kapıdır. Salon, mutfak ve banyolarda asma tavan, led ışık bandı ve stropiyer kullanılmıştır.

Yaptığımız işlerle ilgili daha fazla fikir sahibi olmanız için : TÜM PROJELERİMİZ

 

Projelerimize HEMEN BAŞVUR

Genel Özellikler

Mevkii: Paşalimanı

Toplam Alan: 560m2

Kapalı Alan: 190m2

Oda Sayısı: 4+2

Bina Yaşı: 2015

Kat Sayısı:3

Haberler

‘’Hisseli Harikalar Kumpanyası’’

Alaçatı Dizayn İnşaat ‘ın sponsorluğunda HALDUN DORMEN ‘in yazdığı Vedat Murat Güzel ‘in yönettiği ‘’Hisseli Harikalar Kumpanyası’’

03 Mayıs 2016

Reisköy Reisdere Evleri

Çeşme’de tatil, spor, şifa ve huzur arayanlara önerilen yeni bir adres var; Reisköy…

06 Ekim 2013

Foto Galeri

Portfolyomuzu daha yakından ve kolayca incelemek için

FOTO GALERİ

Alaçatı & Çeşme...

Alaçatı - Çeşme HakkındaBeyaz kumlu plajları, surf okulları, termal suyu, mimarisi, yetiştirdiği ürünleri ve kolay ulaşımıyla ünlü turizm cenneti.. Devamı »